aniołki, aniołek, maskotka, ozdoba, Święta, Boże Narodzenie, ozdoby świąteczne, DIY, szycie, szycie od podstaw

Świąteczne aniołki

Anielska cierpliwość to coś czego teraz mi potrzeba

Świąteczny klimat zagościł w naszym domu na dobre. Nie byłoby go, gdyby nie świąteczne aniołki i inne ozdoby. Aniołów jedna jest najwięcej, bo to one przypadły mojej córce do gustu, więc głównie na nich się skupiłam.

Każdy aniołęk powstał z dwóch elementów: ciała i skrzydeł. Oba elementy po wypełnieniu i zaszyciu połączyłam ręcznie, wszywając dodatkowo pętelkę, na której aniołki mogą zawisnąć na choince, lub w innym, dowolnym miejscu.

Tutaj pierwszych dziesięć:

aniołki, aniołek, maskotka, ozdoba, Święta, Boże Narodzenie, ozdoby świąteczne, DIY, szycie, szycie od podstawaniołki, aniołek, maskotka, ozdoba, Święta, Boże Narodzenie, ozdoby świąteczne, DIY, szycie, szycie od podstawaniołki, aniołek, maskotka, ozdoba, Święta, Boże Narodzenie, ozdoby świąteczne, DIY, szycie, szycie od podstawaniołki, aniołek, maskotka, ozdoba, Święta, Boże Narodzenie, ozdoby świąteczne, DIY, szycie, szycie od podstawaniołki, aniołek, maskotka, ozdoba, Święta, Boże Narodzenie, ozdoby świąteczne, DIY, szycie, szycie od podstawaniołki, aniołek, maskotka, ozdoba, Święta, Boże Narodzenie, ozdoby świąteczne, DIY, szycie, szycie od podstaw

Kolejne się szyją

A czym Wy dekorujecie swoje domy/mieszania na Święta?

Pozdrawiam

Jowita

4 thoughts on “Świąteczne aniołki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *